Bursa yazılım nedir?

| Blog

Bursa yazılım nedir?

Bursa yazılım , yazılım ve kodlama işini şehir bazlı olarak hizmet veren olan firma demektir. Bursa yazılım firmalarında referansı oldukça güçlü olan cs3com.tr, kurumsal yada küçük ölçekli firmalara hizmet vermeye hızlı bir şekilde devam etmektedir.

 

Firmalar için yazılımlar işlerini kısa sürede çözmesini sağlamaktadır. Yazılım kodlama ile olur. Yazılım içerisinde kodlamada yapılacak en ufak bir noktalama işareti işlevsiz hale getirir. Farkli bir deyişle yapılacak olan ufak bir hatanın sonucu çalışmayan bir sistem olur. Bu şekilde bir hizmeti kimse almak istemez. Kazanılan para kolay elde edilmemektedir. Bu sebepten çok sayıda firma içerisinden bizi seçen değerli müşterilerimiz ile görüşmenizi ve sorularınızı sormanızı öneririm. Sinema mantığı ile bakmanızda yarar görüyorum. İzlemediğiniz film için yorumlara mutlaka göz atarsınız. Tanımadığınız kişilerin yorumlarını dikkate alırsınız. Bu bir geri dönüş ve ticaret mantığıdır. Yurtdışından sonra ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır. Bu her ürün için aynıdır. Bizlerden alışveriş yapın ya da farklı firma seçin önemli olan doğru hizmeti satın almaktır. Müşteri güvensizliğinin başlıca sebeplerinden birisi hizmet sonrası iletişim sorunu yaşamaktır. Firmamızın sosyal mecra, mail ve telefon numaralarımızdan aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Bizler siz değerli müşterilerimiz olduğu sürece hizmetlerimize devam ettiğimizin bilincindeyiz. Aksini düşünen bir yapı ayakta olamaz. Müşteri memnuniyeti ve hassasiyetiyle hizmet vermekteyiz.

 

Yazılım çeşitleri ;

 1. Masaüstü yazılımları
  1. Muhasebe yazılımı
  2. Rent a car yazılımı
  3. Doktor yazılımları
  4. Hastahane yazılımları
  5. Reçete yazılımları
  6. Carihesap yazılımı
  7. Sistem yazılımları
  8. Reklam yazılımları
  9. Sosyal medya yazılımları
  10. Özel Site Yazılımları
 2. Mobil Yazılımlar
  1. Özel Yazılımlar
  2. Koordinat yazılımı
  3. Arkadaşlık yazılımları
  4. Sohbet yazılımalrı
  5. Arama motoru yazılımları
  6. Kamera yazılımları
  7. Geliştirici yazılımları
  8. Basit arayüz yazılımları
  9. İndirme özellikli yazılımlar
  10. İnternet kullanan yazılımlar
  11. İnternet ortamsız yazılımlar

 

Bu seçenekleri artırarak devam edebiliriz. Her sektörde olduğu gibi yazılım sektöründe de konusunda uzman kişiler ile çalışmak sonucu güzel sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Kaleme aldığım her makalemde uyarma gereği duyuyorum. Lütfen araştırın daha iyisi olduğunuz firma ile çalışın, pahalı ya da ucuz olmasına göre çalışmalara değer vermeyin. Elbette önemli dediğinizi duyar gibiyim ama en ucuz yolu tercih ederek, sonrasında hizmet kesintileri, iletişim kopuklukları yaşayacağınızı unutmayın. Bizler böyle bir durumla karşılaşmamanız için elimizden gelen özveriyi göstermekteyiz. Bizler hatasız olduğumuzu iddaa etmiyoruz. Hataların tespiti durumunda çözüme çabuk ulaştığımızı söylüyoruz. Hatasız yazılım yok mu dediğinizi duyuyorum. Elbetteki hatasız yazılımı bizlerde teslim ettik. Ama sıfır hata konusunda çok hassas davranmayın. Ufak tefek sorunlar olabilir;

Yazılım hatalarına 9 örnek;

 1. Yazılımın tam kurulum yapılmaması
 2. Yazılımın içindeki kodlama hataları Yazılım sistem uyuşmazlığı
 3. Yazılım için yetersiz bellek olması
 4. Masa üstü pcnizin yetersiz olması
 5. Kurulum sorunları yaşamanız
 6. İnternet bağlantısında kesintiler yaşamanız
 7. Elektrik sorunları yaşamanız
 8. Kullanıcı kaynaklı hatalar
 9. Virüs kaynaklı sorunlar

 

Bu tip sorunlar genelikle sıklık ile karşılaşmak mümkündür. Çözümü mümkün olduğu seviyede sağlanabilir. Öncelik sorunun ne olduğunun tespitidir. Tespiti sonrasında yol haritası çizilerek hareket edilir. Kaleme aldığım yazımın sonuna gelirken sabır ile okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın. Her türlü soru ve sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin aksine mutluluk duyacağımızı unutmayın.