Bursa Web Tasarım Firması

| Blog

Bursa Web Tasarım Firması

Web tasarım hizmetleri veren firmalar, iş yerinizin en kaliteli şekilde internet üzerinden yansıtılmasında yardımcı olur. Geliştirdikleri yöntemler ve site kurulumu sayesinde, sizlere hem kolay hem de hızlı çözümler sunarlar. Web tasarımından hiç anlamayan insanların da bu tasarım işiyle ilgilenen insanlar sayesinde, kendilerine ait web siteleri olabilmektedir.

Kurumsal Kimliğinizi Ön Plana Çıkartın

İşletmenizin arama motorlarında görünmesi, hizmetlerinizi tanıtarak müşteri potansiyelinizi artırmanızın birinci koşulu web sitesi sahibi olmanızdır. Kaliteli hizmet vererek sizlere sorumluluk sahibi web siteler sunan işletmelerden Bursa web tasarım firması hizmeti alabilirsiniz. İşletmenizin tüm çevresini ve rakiplerini analiz ederek, onlardaki eksikliklerden faydalanan bu tasarım firmaları, iş yerinizin diğerlerinden bir adım önde olmasına da yardımcı olacaktır.

Bireysel Çalışmalarınızı Paylaşın

Bireysel olarak kullanmak istediğiniz kendinize ait bir URL’ye sahip olduğunuz web sitelerini hayalin ötesine geçirebilirsiniz. İsminiz ya da verdiğiniz hizmetle alakalı geniş içeriğe sahip bir web sitesi kurulumu sağlamak, sizlere hem kolay hem de hızlı bir başlangıç sunacaktır. Hangi sektörde çalışırsanız çalışın ya da ilgi alanınız ne olursa olsun, bireysel web siteleri kurarak bunları geliştirebilir ve insanlara tanıtabilirsiniz.

Uyumluluk Gerektirir

Web sitesi tasarımı yapan firmaların en dikkat ettiği noktalardan birisi uyumluluktur. Bu uyumluluk sadece bilgisayardan değil cep telefonlarından, tabletlerden ve diğer teknolojik aletlerden sizin web sitenize ulaşan kişilerin, sitenizi düzgün görüntülemesidir. Her teknolojik ürünün farklı ekran genişliği olduğu için, sitenizin hepsinde harika görünmesi gerekir. Site trafiğini, site içinde tutmanın birinci kuralı düzgün site düzenlemesi yapılarak ekranlarda bozuk görüntüler ya da sığmayan ana sayfanın engellenmesidir.

Raporlama

Çalışacağınız web sitesinin mutlaka sizlere bir raporlama sunması gerekir. Bu raporda web sitenizin SEO uyumuyla desteklenmesini, arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlamaktadır. İnternet sitenizin ne kadar trafik aldığından, en zayıf noktasına kadar sitenin raporunu size sunan tasarımcılar, geliştirmek için de ellerinden geleni yapacaklardır. Raporları sizler de inceleyebilir, kafanıza takılan soruları, site tasarımcınızla paylaşarak değiştirilme durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Backlink

Backlink işletmenizin sosyal medyada tanıtımı ve pazarlanması demektir. İnsanların sizin sitenizi sosyal medya hesapları üzerinden tıklayarak ziyaret etme oranı, sizin tanınırlığınızı ve tercih edilirliğinizi gösterir.

Müşterilerinizi:

  • Instagram
  • Twitter
  • Facebook
  • Youtube gibi sosyal medya hesaplarından kendi sitenize yönlendirebilir, site trafiğini de bu şekilde artırabilirsiniz.

Aynı zamanda forumlardan da Backlink çalışması yapabilirsiniz. Sosyal medya backlinkine benzeyen bu işlemde esas olan, bilgi ve içerik forumlarında sitenizin tanıtımının yapılması ve sonrasında sitenizin linkinin bırakılmasıyla ilgilidir. Sitenizin ziyaret edilmesini sağlayacak forumları, web sitesi tasarım ekibiniz de bulabilir. Gerekli olan düzenlemeler yapılarak, sitenizin en kaliteli şekilde işlemesini sağlayacaklardır.

Yüksek Performans Göstermeli

Web tasarımlarında en can sıkıcı nokta kırık link ve fotoğraflardır. Bu linklere tıklanmaması, kırık fotoğraf imgesinin çıkması, ziyaretçilerinize sitenizin kalitesiz olduğu izlenimini verecektir. Bu hataları gidermek için yine bir web tasarımcısına ihtiyaç duyacaksınız. Web tasarım uzmanları, site içindeki bu bozuklukları gidererek, gerekli kodlamalar düzenler ve sitenizin karşı tarafa düzgün şekilde yüklenmesini sağlar.

Kolay Kurulum ve Ara Yüz

Kolay kurulum sunan ve sitenizi sizin için hazırlayan web tasarımcıları, her sorunuzu yanıtlayabilmeli ve sizlere destek sağlamalıdır. Blog ya da işletme sitenizde, post paylaşmak istediğinizde, kolay ara yüzü olmalı ve sizi yormayacak şekilde işlemelidir. Satışına yeni başladığınız bir ürünün siteye eklenmesinde sorun yaşarsanız, mutlaka web tasarımcınızla görüşmeli, gerekli düzenlemeleri teklif etmelisiniz.